Wybierz dobry nocleg – hotele Wałbrzych

Spotkania firmowe, szkolenia i konferencje są wydarzeniami, które za każdym razem muszą być zorganizowane na odpowiednio wysokim poziomie. Powinno się zatem szukać hotelu, który sprosta wysokim wymaganiom organizatorów i zagwarantuje uwarunkowania pobytu na najwyższym poziomie. Takim hotelem z całą pewnością jest ibis styles, jeden z najlepiej innowacyjnych obiektów hotelowych na terenie Wałbrzycha i okolic.

Hotel jest nowocześnie wyposażany i oferuje swoim gościom bardzo wysoki standard usług. Goście mają sposobność zamówienia nocleg w pokojach jednoosobowych, dwuosobowych lub w pokojach rodzinnych. Na terenie obiektu akceptowana jest obecność zwierząt, za których pobyt wnosi się jednakże dodatkową opłatę.

Wszystkie pokoje posiadają własną łazienkę, wykonaną z dbałością o właściwie każdy detal.

Dla gości, którzy odwiedzają hotel Wałbrzych w towarzystwie rodziny i dzieci oferowany jest też cały szereg udogodnień. Dla dzieci można wypożyczyć łóżeczka do spania i podgrzewacze do butelek.

Goście hotelowi mają w cenie noclegu zapewnione śniadania. Jest ono podawane w formie bufetu szwedzkiego, z bardzo bogatą ofertą dań i przekąsek, zarówno na zimno w jaki sposób i na ciepło. W cenę pokoju jest też wliczona opcja all inclusive, która zawiera nie tylko noclegi Wałbrzych i śniadania ale gwarantuje także sposobność bezpłatnego korzystania z parkingu, dostęp do internetu , a ponadto możliwość używania urządzeń do drukowania różnorakich dokumentów. W bufecie można także bez ograniczenia korzystać z kawy i herbaty.

Hotel jest utrzymany w najwyższym standardzie i z dbałością o prawie każdy element. Wręcz najbardziej wymagający gość oczywiście będzie się w nim czuł bardzo zadowolony.

Sprawdź: ibis styles.