Idealne rzęsy przez wiele tygodni

Każda dziewczyna marzy o posiadaniu wspaniałego wachlarza rzęs, który będzie perfekcyjnie się demonstrował dzień w dzień. Niestety, niemniej jednak matka natura takim prezentem obdarowała wyłącznie nieliczne z nas, zatem większość kobiet musi odnaleźć inny sposób na posiadanie wspaniałego wachlarza rzęs. Najprostszym sposobem i najtańszym są oczywiście sztuczne rzęsy.

Sztuczne rzęsy pozwolą nam cieszyć się idealnymi rzęsami przez cały dzień, natomiast jest to efekt krótkotrwały, a ich ciągłe przyklejanie naprawdę nużące. Na nieszczęście, niemniej jednak zawsze będziecie czuły pasek sztucznych rzęs na swoich oczach oraz dodatkowo istnieje ryzyko ich odpadnięcia, czego na pewno nie chcecie podczas ważnej uroczystości.

Warto zatem znaleźć inny sposób na posiadanie wspaniałego wachlarza rzęs. Przedłużanie rzęs jest troszkę droższe, niż sztuczne rzęsy, jednakże uzyskane efekty będą widoczne na waszych oczach przez ponad trzy tygodnie. Po tym czasie wasze przyklejone rzęsy na nieszczęście zaczną odpadać i będziecie musieli się zdecydować na powtórzenie całego zabiegu. Na pewno natomiast wybierzecie się na ponowny zabieg, gdyż uzyskane efekty są de facto uzależniające. Codziennie będziecie rano spoglądać w swoje nowe oblicze, które będzie wyglądało rewelacyjnie, dzięki zabiegowi przedłużania rzęs. W końcu każda twarz wygląda o wiele ładniej i młodziej, gdy na oczach znajduje się wachlarz gęstych, długich i podkręconych rzęs. Do uzyskania mocniejszego efekty będziecie mogli użyć swojego ulubionego tuszu do rzęs. Warto wyłącznie pamiętać o tym, aby do zmywania tuszu nie używać płynu dwufazowego, gdyż może on rozpuścić klej.

Zobacz: lifting rzęs.