Dobry hotel w Wałbrzychu – noclegi Wałbrzych

Hotel ibis styles trzeba do najbardziej innowacyjnych obiektów hotelowych w regionie. Oferuje wspaniałe pokoje na bardzo wysokim poziomie, doskonałą kuchnię i bez liku atrakcji i udogodnień dla całej rodziny. Hotel Wałbrzych jest idealnym wyjściem dla rodzin z dziećmi. W spisie produktów/usług hotelu znajdują się pokoje jednoosobowe, dwuosobowe , a dodatkowo rodzinne studia. Każdy z gości ma możliwość bez ograniczenia korzystać ze wszystkich udogodnień hotelu.

Gości uzyskują dostęp do darmowego parkingu. Śniadania są serwowane w ramach bufetu szwedzkiego. Śniadanie jest urozmaicone i podawane w wielkiej rozpiętości czasowej, dzięki czemu właściwie każdy z gości z całkowitą czyli stu procentową pewnością znajdzie coś stosownego dla siebie.

Noclegi Wałbrzych można spędzić w bardzo przyjemnych i gustownie urządzonych pokojach. Na potrzeby rodzin z dziećmi przygotowane były łóżeczka i foteliki do karmienia dla dzieci. Można także skorzystać z podgrzewacza do butelek.

Cena za pokój obejmuje formułę all inclusive, w ramach której goście posiadają dostęp do pokoju i bogatego śniadania, niemniej jednak mogą skorzystać też z sauny, z urządzeń biurowych, dzięki którym można wydrukować dokumenty, skorzystać z bezpłatnego parkingu.

Hotel oferuje też możliwość przebywania na terenie obiektu zwierząt. Od każdej osoby czworonożnego pupila pobierana jest natomiast opłata w ustalonej wysokości.

W hotelu odbywają się również spotkania biznesowe, szkolenia i konferencje. Hotel dysponuje doskonałym zapleczem: wspaniałymi salami szkoleniowymi, które są wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty.

Więcej: ibis styles.